Kayıt ol Şifremi Unuttum!
 

Profiliniz

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z 0-9.#

   
  Aoharu x Kikanjuu
  İzlenme Sayısı: 22310
  Özet:
  Hotaru, yalnız başına yeni bir daireye taşındığında, dairenin yakınında gizemli bir adam durmaktadır. Hotaru, komşu dairede yaşam.
  1
   
  Amefuri Kozou
  İzlenme Sayısı: 2454
  Özet:
  Bir çocuk terlik giyen yalnız ve küçük bir şemsiye hayaletiyle karşılaşır. Hayalete üç adet dileğini gerçekleştirmesi karşıl.
  21
   
  Asu no Yoichi!
  İzlenme Sayısı: 0
  Özet:
  Kılıç ustası Yoichi, babasıyla birlikte dağlarda yaşayarak eğitimini tamamlamış ve şimdi de şehre gelmiştir. Fakat şehirde 4 gü.
  0
   
  Amnesia
  İzlenme Sayısı: 43470
  Özet:
  1 Ağustos sabahı, kadın kahramanımız kendine gelir ve geçmişine dair hiçbir şey hatırlayamadığını fark eder. Karşısına dikile.
  5
   
  Arslan Senki
  İzlenme Sayısı: 22415
  Özet:
  Hikâye, bir ihanet sonucunda düşman yönetimine geçen Pers İmparatorluğu’nun gerçek prensi, Prens Arslan etrafında döner. Pers İmpa.
  4
   
  Arata Kangatari
  İzlenme Sayısı: 24061
  Özet:
  Her 30 yıl da bir, Amawakuni tahtına Himeou ailesinden yeni bir prenses seçilir. Seçim zamanı tekrar gelmiştir fakat geçmişin aksine, .
  4
   
  Ai Yori Aoshi
  İzlenme Sayısı: 0
  Özet:
  Kaoru Hanabishi, birgün üniversitede gezerken, yolunu kaybetmiş kimonolu bir kız görür. Kız birini aramaktadır ve Kaoru, onunla bu .
  3
   
  Ai Monogatari: 9 Love Stories
  İzlenme Sayısı: 0
  Özet:
  Ünlü şarkıları tema alan 9 Aşk Hikayesi. Bir erkek ilk aşkını hatırlar. Bir kadın, yıllar sonra futbol takım yıldızı ile karş.
  5
   
  Asobi ni Iku yo!
  İzlenme Sayısı: 19681
  Özet:
  Okinawa’da sıradan bir liseli genç, sıra dışı uzaylı bir kızla karşılaşır. Kedi kulakları ve bir de kuyruğu olan uzaylı Eris a.
  2
   
  Another
  İzlenme Sayısı: 47879
  Özet:
  Orta okul son sınıf öğrencisi olan Mei Misaki, güzelliğiyle, zekasıyla ve kişiliğiyle okulun en popüler kızıdır. Fakat mezun olam.
  3
   
  Ano Natsu de Matteru
  İzlenme Sayısı: 21255
  Özet:
  Kaito Kirishima, kamerasıyla çekim yaparken sebebi bilinmeyen bir patlama ile yaralanarak bilincini kaybeder. Ertesi gün evinde uyanan Kait.
  4
   
  Angel Beats!
  İzlenme Sayısı: 31959
  Özet:
  Ölümden sonraki hayatta geçen hikâyede, makul olmayan hayatlar sürmek zorunda kalan insanlar, öldükleri zaman kaderleri yüzünden Tanr.
  1
   
  Astarotte no Omocha!
  İzlenme Sayısı: 28315
  Özet:
  Naoya iş ararken esrarengiz bir kız tarafından büyülü bir adaya götürülmek üzere alınır ve Succubus Kraliçe Lotte'nin haremine ye.
  4
   
  Absolute Duo
  İzlenme Sayısı: 25400
  Özet:
  Hikayemiz ‘’Blaze’’ adı verilen,insan ruhundan oluşturulan silahları konu alıyor.Tooru kokonoe’de bir ‘’Blaze’’ kullanıcısı ol.
  2
   
  AKB0048 First Stage
  İzlenme Sayısı: 18349
  Özet:
  21. yüzyılın başlarında, gezegenler arası seyahat teknolojisi üzerine dünya savaşı çıktı. Dünya’daki ortam o kadar hasar görd.
  3
   
  Ao No Exorcist Special
  İzlenme Sayısı: 11617
  Özet:
  Dünya, ayna gibi birbirine zıt iki farklı boyuttan oluşmaktaydı: İnsanların yaşadığı Assiah ve iblislerin hüküm sürdüğü Gehen.
  4