Kayıt ol Şifremi Unuttum!
 

Profiliniz

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z 0-9.#

   
  Black Lagoon
  İzlenme Sayısı: 13295
  Özet:
  Okajima Rokuro Japon iş adamlarının dolu olduğu bir şehirde, Japon bir iş adamıdır.Onun normal günü, patronun emirleriyle geçer.Ro.
  3
   
  BAR Kiraware Yasai
  İzlenme Sayısı: 4862
  Özet:
  Anime sanatçı Daisuke Kimura'nın aynı isimli; çocukların tiksindiği, herkesin yemeye ve koklamaya tereddüt ettiği sebzeleri konu alan.
  5
   
  Btooom!
  İzlenme Sayısı: 27849
  Özet:
  Dünyada oyuncu sayısı milyonları aşmış olan online BTOOOM oyunu, silahların kullanılmadığı, herkesin birbiriyle çeşitli bombalar.
  6
   
  Black Magic M-66
  İzlenme Sayısı: 1758
  Özet:
  Black Magic, ilk olarak 1983 yılında bir fanzinde yer almış 1985 yılında cilt olarak yeniden basılmıştır. Black Magic M–66, mangada.
  4
   
  Blade
  İzlenme Sayısı: 0
  Özet:
  Blade'in annesi hamileyken vampir saldırısına uğradı. Bunun sonucunda, damarlarında insan ve vampir kanı bulunan "Gündüz Yürüyen" o.
  2
   
  Black Cat
  İzlenme Sayısı: 45988
  Özet:
  Train Heartnett, Chronos olarak tanınan ve kod adları sayılardan oluşan bir grup suikastçinin en güçlüsü, XIII olarak bilinen Black C.
  1
   
  Black Bullet
  İzlenme Sayısı: 25626
  Özet:
  Yakın gelecekte, insanoğlu Gastrea adında parazitler tarafından yenilgiye uğratılmıştır. Umutsuzluk içinde, terör ile yan yana, kü.
  3
   
  Beelzebub
  İzlenme Sayısı: 202914
  Özet:
  Şeytan kral, oğlu Prens Beelzebub'u, dünyaya yollar. Ancak dünyayı yıkacak ve dengeyi yok edecek bu prens, halen bir bebektir. Diğer ta.
  5
   
  Bio Hunter
  İzlenme Sayısı: 1034
  Özet:
  İki bilim adamı izinsiz tüm Japonyayı etkileyecek bir iblis virüs ilacı dağıtırlar.Ancak işler karmaşık hale gelir. Bir grup insa.
  0
   
  Barakamon: Mijikamon
  İzlenme Sayısı: 20623
  Özet:
  Barakamon'un, her normal bölümünden önce resmi YouTube kanalında yayınlanan parodi bölümleridir..
  4
   
  Barakamon
  İzlenme Sayısı: 26951
  Özet:
  Hikayemiz; ünlü bir kaligrafi sanatçısına yumruk attığı için küçük bir adaya gönderilen ve genç bir kaligrafi sanatçısı olan .
  21
   
  Brave 10
  İzlenme Sayısı: 22868
  Özet:
  İsanami genç ve güzel bir rahibedir. Yaşadığı yere bir grup ninja saldırır ve rahiplerden biri İsanami’nin kaçmasına yardım eder.
  1
   
  Berserk Golden Age
  İzlenme Sayısı: 10945
  Özet:
  Paralı asker olan Guts, amaçsız şekilde dövüşten dövüşe girerek hayatını sürdürür. Ancak her şey Griffith adındaki genç ve k.
  6
   
  Baka to Test to Shoukanjuu: Matsuri
  İzlenme Sayısı: 3894
  Özet:
  İkinci sezonun başlamasından önce çıkarılan iki bölümlük OVA serisi..
  5
   
  Bayonetta: Bloody Fate
  İzlenme Sayısı: 2695
  Özet:
  Gelecekte, bir muhbir olan Enzo, 20 yıl önce bir gölden çıkarılan ama geçmişine dair hiçbir şey hatırlamayan Bayonetta'ya katılır.
  5
   
  Blood Lad
  İzlenme Sayısı: 30145
  Özet:
  İblisler Dünyası'nda vampirlerin başı olan Staz'ın insan kanından çok Japon kültürüne daha alâkalıdır. Yanagi Fuyumi isimli gen.
  10