Kayıt ol Şifremi Unuttum!
 

Profiliniz

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z 0-9.#

   
  Crying Freeman
  İzlenme Sayısı: 4829
  Özet:
  You Hinomura sıradan bir Japon çömlekçi iken Çin mafyasıyla yaptığı bir anlaşma tüm hayatını sonsuza kadar değiştirir.Yo 108 ej.
  4
   
  Code Geass: Boukoku no Akito
  İzlenme Sayısı: 0
  Özet:
  Hikaye Lelouch’un ikinci kişiliği “Zero” moduna geçtiği ve “Kara Şövalyeler” denen bir asi ordusu kurduğu 2017’de geçiyor. Hikay.
  3
   
  Code Geass : R2
  İzlenme Sayısı: 75864
  Özet:
  Black Rebellion olayından bir sene sonra Order of the Black Knights’dan birçok önemli kişi tutuklanmış, idam kararları beklenmektedir..
  0
   
  Code Geass : R1
  İzlenme Sayısı: 78063
  Özet:
  10 Ağustos 2010'da, Britanya imparatorluğu Japonya'ya savaş açar. Japonya, Britanya İmparatorluğu'nun en yeni silahı olan "Knightmare F.
  0
   
  Code Breaker
  İzlenme Sayısı: 37743
  Özet:
  Sakurakouji Sakura mütevazı ve ağır başlı bir kız olarak karşımıza çıkıyor fakat aslında dövüş sanatlarında usta.Bir delikan.
  0
   
  Captain Earth
  İzlenme Sayısı: 38908
  Özet:
  Lise 2'nin yaz tatilindeki gece Daichi Manatsu değişik bir dairesel gökkuşağı görür... Bu gökkuşağını daha önce babasının gize.
  9
   
  Chrome Shelled Regios
  İzlenme Sayısı: 46989
  Özet:
  Kıyamet sonrası dünyada insanlar Regios denilen devasa hareketli şehirlerde yaşamaya ve kendilerini savunma ammacıyla Dite adıyla bilin.
  6
   
  C: The Money of Soul and Possibility Contr
  İzlenme Sayısı: 1638
  Özet:
  Finansal çöküşten kurtarılan Japonya'nın halkına göre hayat şartlarının durumu ürkütücüdür ve işsizlik, suç, çaresizlik, in.
  4
   
  Cowboy Bebop
  İzlenme Sayısı: 48220
  Özet:
  Ödül Avcılarının güneş sisteminin tozunu attırdıkları uzak bir gelecek. Ödül Avcısı ikili Spike ve Jet hayatta kalmak için öd.
  2
   
  Claymore
  İzlenme Sayısı: 56060
  Özet:
  Bu dünyada insanlar Yoma adı verilen şeytani yaratıklarla yaşamak zorundadır. İnsnaların iç organlarıyla beslenen ve onların görü.
  12
 • İlk
 • Önceki
 • 1
 • Sonraki
 • Son