Kayıt ol Şifremi Unuttum!
 

Profiliniz

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z 0-9.#

   
  Gangsta
  İzlenme Sayısı: 20208
  Özet:
  Ergastulum kasabasında, Twilight'lar adı verilen, geliştirilmiş hız ve kuvvete sahip korkulan bir grup insan bulunmaktadır. Kasaba, Paul.
  5
   
  God Eater
  İzlenme Sayısı: 10722
  Özet:
  Aynı ismi taşıyan Bandai Namco’nun “God Eater” isimli aksiyon PSP oyununun Anime uyarlaması. 2071 Japonya’sında geçen hikâyede, .
  4
   
  Genesis of Aquarion
  İzlenme Sayısı: 0
  Özet:
  Uzak bir gelecekte insanlık bir kez daha, 12 000 yıllık uykusundan uyanan efsanevi yaratıkların, Gölge Melekleri'nin tehditiyle karşı .
  3
   
  Gugure! Kokkuri-san
  İzlenme Sayısı: 19603
  Özet:
  Hikaye, Kohina isimli küçük bir kızın Japon halk hikayelerinde geçen düşük kıdemli hayalet Kokkuri-san’ı çağırması ile başlı.
  2
   
  Grisaia no Kajitsu
  İzlenme Sayısı: 35839
  Özet:
  Olmadığı birine dönüşmek için, Kazami Yuji, sadece beş tane kız öğrencisi olan, hapishaneden bozma bir okula, Mihama Akademi'ye, ka.
  3
   
  Golden Boy
  İzlenme Sayısı: 16067
  Özet:
  Kintarou Oe, hiç göstermese de aslında dahi bir gençtir ve üniversitede bütün derslerini vermiş olmasına rağmen mezun olmadan okulu .
  1
   
  Genesis of Aquarion
  İzlenme Sayısı: 34023
  Özet:
  Dünya 11 yıl önce Büyük Felaket ile yerle bir olmuştur. Antartik buzulları çözülmüş, her yeri sular kaplamıştır. İnsanlar, az .
  0
   
  Gekkan Shoujo Nozaki-kun
  İzlenme Sayısı: 33347
  Özet:
  Lise öğrencisi Chiyo Sakura’nın sınıf arkadaşı Umetarou Nozaki’ye aşkını ilan etmesiyle başlıyor. Ancak Nozaki bu itirafı yazd.
  4
   
  Garo: Honoo no Kokuin
  İzlenme Sayısı: 21909
  Özet:
  Kralın danışmanı, insanları korumakla yükümlü olan Makai Şövalyeleri ve Makai Rahipleri'ni tehlikeye atan bir cadı avı başlatır..
  2
   
  Guilty Crown
  İzlenme Sayısı: 78761
  Özet:
  "Kayıp Noel" olarak anılmaya başlanan kıyamet virüsünden sonra Japonya, GHQ denilen bir organizasyonun yönetimindedir. 17 yaşındaki O.
  6
 • İlk
 • Önceki
 • 1
 • Sonraki
 • Son