Kayıt ol Şifremi Unuttum!
 

Profiliniz

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z 0-9.#

   
  Kangoku Gaken
  İzlenme Sayısı: 6609
  Özet:
  Katı akademik standartları ve daha da katı okul kuralları ile bilinen Hachimitsu Akademisi, bu yıl çok büyük bir değişiklik yapıyor.
  3
   
  K Project
  İzlenme Sayısı: 36559
  Özet:
  Ashinaka Lisesi eşsiz konumuyla ünlüdür: Tüm kampüs bir adanın üzerine kurulmuştur. Yashiro Isana, diğer adıyla Shiro yemeklerini o.
  4
   
  Koufuku Grafitti
  İzlenme Sayısı: 1408
  Özet:
  Seri, yalnız yaşayan ve yemek pişirmekten hoşlanan ortaokul öğrencisi olan Ryou’nun pişirdiği yemeklerle sayesinde yeni arkadaşlar k.
  3
   
  Kenzen Robo Daimidaler
  İzlenme Sayısı: 14248
  Özet:
  Bu komedi Madanbashi Kocuhi adında yüksek ero partikülleri, ki bu aynı zamanda robotik bir silah olan Daimidaler'in enerji kaynağı, olan.
  3
   
  Kantai Collection: KanColle
  İzlenme Sayısı: 5193
  Özet:
  Bu evrende , insanlık deniz üzerindeki kontrolünü kaybetmiştir.Denizi kontrolü altına alan bu tehdit ise derin deniz filosudur.Derin de.
  4
   
  Kaidan Restaurant
  İzlenme Sayısı: 3770
  Özet:
  Tv Asahi hazırlanan yeni animesini açıkladı; ''Kaidan Restaurant (Gerilim Restoranı).Her bölüm üç hikayeden yani animede'ki deyim ile.
  6
   
  Kakumeiki Valvrave
  İzlenme Sayısı: 0
  Özet:
  İnsan ırkının %70'inin uzayda yaşamasından kaynaklanan uzay gelişimi çağında geçiyor. İki büyük güç olan Dorushia Askeri Fedar.
  2
   
  Karneval
  İzlenme Sayısı: 0
  Özet:
  Nai, kendisi için çok önemli birini arıyordur. Elindeki tek ipucu ise ondan kalan bir bilekliktir. Gareki, geçimini sağlamak ve hayatta .
  2
   
  Kino no Tabi
  İzlenme Sayısı: 18477
  Özet:
  Kino, genç bir gezgindir. Motosikleti Hermes ile sohbet ede ede, ülkeden ülkeye dolaşmaktadır. Her ülkede sadece 3 gün kalıp, oradaki .
  2
   
  Kuroko No Basket III
  İzlenme Sayısı: 635306
  Özet:
  Kuroko No Basket II. Sezonun devam serisidir..
  2
   
  Kuroshitsuji
  İzlenme Sayısı: 183207
  Özet:
  Victoria döneminde İngiltere’nin en asil ailelerinden biri olan Phantomhive’lar bir yangın sırasında hayatlarını kaybederler..
  10
   
  Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
  İzlenme Sayısı: 234480
  Özet:
  Dünya'nın parazit adı verilen istilacılar tarafından istila edilmesinin ardından gelişen olaylar anlatılmaktadır.. Parazitler, insanl.
  2
   
  Kore wa Zombie Desu ka
  İzlenme Sayısı: 28292
  Özet:
  Aikawa Ayumu normal bir lise öğrencisidir.Bir gün bir seri katil tarafından öldürülür ve Eucliwood Hellscythe adında bir nekromanser .
  0
   
  Kuroshitsuji: Book of Circus
  İzlenme Sayısı: 8316
  Özet:
  Serinin üçüncü sezonu olan Book of Circus, birinci sezonda köri yarışmasının devamında gerçekleşen olaylar şeklinde devam edecek..
  3
   
  Kimi no Iru Machi
  İzlenme Sayısı: 31010
  Özet:
  Kirishima Haruto Tokyo'nun bir köyünde lise öğrencisidir. Kirishima Haruto'nun evine aniden babasının bir tanıdığının kızı olan E.
  1
   
  Kuroko No Basket II
  İzlenme Sayısı: 239821
  Özet:
  Taiga Kagami Seirin Lisesi'nin yeni öğrencisidir ve basketbol takımına katıldığı zaman efsanevi ''Mucizeler Kuşağı'' takımının e.
  1