Kayıt ol Şifremi Unuttum!
 

Profiliniz

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z 0-9.#

   
  Natsu no Arashi!
  İzlenme Sayısı: 17380
  Özet:
  Eski bir kasaba kahve dükkanında Hajime Yasaka adlı bir genç, kendinden büyük Sayoko "Arashi" Arashiyama adlı liseli bir kızla karşı.
  3
   
  Noragami
  İzlenme Sayısı: 0
  Özet:
  Bu diyar ve diğer diyar arasındaki sınırda 8 milyon tanrı, tanrılara hizmet eden ölü ruh ve yardımcı diğer ruhlar insanların işle.
  0
   
  Ninja Scroll
  İzlenme Sayısı: 20172
  Özet:
  Jubei Kibagami, kiralık bir Ninja olarak ün salmış büyük bir kılıç ustasıdır. Tamamen şansının kötü bir anına denk gelmiş ve.
  1
   
  Naruto Movie
  İzlenme Sayısı: 29201
  Özet:
  Naruto animesinin tüm movie(filmleri)'dir..
  0
   
  Nanatsu no Taizai
  İzlenme Sayısı: 134690
  Özet:
  Bazılarının hala canlı olduklarını iddia etmelerine rağmen Yedi Ölümcül Günah, İngiltere Krallığı'nı devirme komploları kurup.
  2
   
  Nobunaga Concerto
  İzlenme Sayısı: 20572
  Özet:
  Hikayemiz zamanda yolculuk edip Japonya'nın Sengoku Çağı'na giden Saburou adındaki liseli bir genç etrafında şekilleniyor. Saburou, Ja.
  5
   
  No Game No Life
  İzlenme Sayısı: 35144
  Özet:
  Sora ve Shiro, namları internette almış yürümüş,gamer yetenekleri şehir efsanesi haline gelmiş,çok üstün zekalı abi kardeştir.Bu.
  0
   
  Nagi no Asukara
  İzlenme Sayısı: 8397
  Özet:
  Önceleri bütün insanlar okyanusta yaşardı. Ama okyanusu terkedenler onlara Deniz Tanrısı tarafından verilen korumayı çıkarıp attı.
  6
   
  Naruto Shippuuden
  İzlenme Sayısı: 4864192
  Özet:
  Naruto, öğretmeni ve yol arkadaşı Jiraiya ile 3 senelik eğitiminden döner ve artık daha güçlenmiş bir ninja olarak karşımıza çı.
  0
   
  Naruto
  İzlenme Sayısı: 686458
  Özet:
  Konoha Köyü'nün sakar ve gürültücü ninjası Uzumaki Naruto, doğduğu günden beri bir baskı altındadır. Dördüncü Hokage, 12 sene.
  0
 • İlk
 • Önceki
 • 1
 • Sonraki
 • Son