Kayıt ol Şifremi Unuttum!
 

Profiliniz

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z 0-9.#

   
  One-Punch Man
  İzlenme Sayısı: 88892
  Özet:
  Bu seri cansız duruşu, kel kafası ve de hiç de etkileyici olmayıp her tarafından sıradanlık fışkıran Saitama adındaki genç hakkı.
  3
   
  Ore Monogatari
  İzlenme Sayısı: 28772
  Özet:
  Gouda Takeo, lise birinci sınıf öğrencisidir. (Tahmini olarak) ağırlığı 120 kg, boyu 2 metredir. Günlerini kızlar arasında süper .
  1
   
  Owari no Seraph
  İzlenme Sayısı: 37348
  Özet:
  Bir gün, 13 yaş ve üstü bulaştığı herkesi öldüren, gizemli bir virüs Dünya'da belirdi. Aynı zamanda, vampirler dünyanın en kara.
  4
   
  Orenchi no Furo Jijou
  İzlenme Sayısı: 23018
  Özet:
  Tatsumi, tek başına yaşayan bir lise öğrencisidir. Ancak bir gün, Wakasa ismindeki yakışıklı bir deniz adamı, Tatsumi'nin küvetini.
  4
   
  Ookami Shoujo to Kuro Ouji
  İzlenme Sayısı: 42886
  Özet:
  Hikaye, erkek arkadaşı olmamasına rağmen arkadaşlarına romantik maceralarını anlatan 16 yaşındaki gururlu kız Erika Shinohara'nın .
  4
   
  Ore no Imouto 2
  İzlenme Sayısı: 23786
  Özet:
  Kyousuke Kousaka 17 yaşında normal bir lise öğrencisidir. Hatırladığı kadarıyla, arasının her zaman kötü olduğu Kirino adında b.
  3
   
  Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo
  İzlenme Sayısı: 20105
  Özet:
  Ailesini kaybettikten sonra, Akito Himenokouji ve ikiz kız kardeşi Akiko farklı aileler tarafından evlat edinilmiştir. 6 yıl sonra ikizl.
  1
   
  Oda Nobuna No Yabou
  İzlenme Sayısı: 0
  Özet:
  Sıradan bir lise öğrencisi olan Sagara kendini bir anda savaşların olduğu geçmiş dönemde bulur. Burada her şeyini çok iyi bildiği .
  3
   
  Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Su
  İzlenme Sayısı: 2887
  Özet:
  Kidou Eita isimli kahramanımız Tıp fakültesini kazanmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Anne ve Babasının boşanmasından do.
  2
   
  One Piece Movies & Special
  İzlenme Sayısı: 31524
  Özet:
  One Piece animesinin movies (filmleri), OVA ve Special (özel) bölümleri burada yer almaktadır. İstediğiniz filmi ve özel bölümü izle.
  0
   
  Otome Youkai Zakuro
  İzlenme Sayısı: 23012
  Özet:
  Batılılaşma, insanların ve ruhların bir arada olduğu bir devir. Japonya'nın modernleşmesi başladı. Ruh İlişkileri Bakanlığı'nı.
  2
   
  One Piece
  İzlenme Sayısı: 1642927
  Özet:
  One Piece animesi Türkiye'de en çok izlenen ve sevilen animelerden birisidir. Kahramanımız Monkey D. Luffy, Korsanlar Kralı'nın geride b.
  1
 • İlk
 • Önceki
 • 1
 • Sonraki
 • Son