Kayıt ol Şifremi Unuttum!
 

Profiliniz

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z 0-9.#

   
  Steins;Gate: Soumei Eichi no Cognitive Com
  İzlenme Sayısı: 3175
  Özet:
  Steins Gate, özelleştirilmiş bir mikrodalga cihazıyla kendi geçmişlerine mesaj gönderebilen bir grup arkadaş hakkındadır. Pek çok f.
  3
   
  Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor
  İzlenme Sayısı: 16144
  Özet:
  Tatsumiyajima, Japon denizinde dünyanın geri kalanında çok uzakta kalan ufak ve barışçıl bir adadır. Ada sakinleri hayatları boyunca.
  2
   
  Shinrei Tantei Yakumo
  İzlenme Sayısı: 3788
  Özet:
  Üniversite öğrencisi olan Saitou Yakumo farklı göz renklerine sahiptir. Kırmızı olan sol gözü kendisine ruhlarla konuşabilme yete.
  4
   
  Shadow Star Narutaru
  İzlenme Sayısı: 10606
  Özet:
  Tamai Shiina, büyük ailesinin yanında geçirdiği yaz tatili sırasında denizin altında garip görünüşlü bir yaratıkla karşılaş.
  4
   
  Saki
  İzlenme Sayısı: 15837
  Özet:
  Miyanaga Saki mahjong’dan hoşlanmayan bir birinci sınıf öğrencisidir. Çocukluğundan beri her yılbaşı hediyesi parasını ailesinin.
  3
   
  Saenai Heroine no Sodatekata
  İzlenme Sayısı: 3331
  Özet:
  Tomoya Aki, yarım zamanlı çalışan lise yaşındaki bir otakudur. Şansına, Megumi Kato adında şu ana kadar gördüğü en güzel kız .
  3
   
  Shiki
  İzlenme Sayısı: 91423
  Özet:
  Ono Fuyumi ve Fujisaki Ryuu'nın korku-gizem mangası Shiki'den uyarlanmıştır. Sotobamura 1300 nüfusa sahip küçük bir kasabadır. Ka.
  3
   
  Soul Eater
  İzlenme Sayısı: 165227
  Özet:
  * Ookubo Atsushi'nin Shounen Gangan'da yayınlanan mangasından uyarlanmıştır. Silah teknisyenleri yetiştiren Shinigami teknik okulunda.
  2
   
  Shining Hearts: Shiawase no Pan
  İzlenme Sayısı: 20988
  Özet:
  Bir gün Kaguya isimli gizemli bir kız korkunç bir fırtınanın ardından Wynadria kıyırlarına savulur. Savrulur savrulmaz da adanın f.
  3
   
  Shigurui
  İzlenme Sayısı: 22664
  Özet:
  Edo çağının başlangıcında, insanlar barış içinde yaşarken, lord Tokugawa Tadanaga, Dövüş turnuvası düzenler. Geçmişte bu m.
  0
   
  Shingeki No Kyojin OVA & OAD
  İzlenme Sayısı: 55703
  Özet:
  Shingeki No Kyojin (Attack on Titan) animesinin OVA ve OAD bölümleridir..
  3
   
  Shinmai Maou no Testament
  İzlenme Sayısı: 38479
  Özet:
  Lise 1 öğrencisi olan Toujo Basara babasının ona 'Bi kız kardeş istiyordun değil mi ?' demesiyle hayatı değişir.Birgün bir kafede b.
  0
   
  Shigatsu wa Kimi no Uso
  İzlenme Sayısı: 4634
  Özet:
  Piano dahisi Arima Kousei, çocuk müzisyenler yarışmasını kazandıktan sonra herkes onun adını öğrenmiştir. Fakat; ona en çok deste.
  1
   
  Shingeki no Bahamut: Genesis
  İzlenme Sayısı: 32079
  Özet:
  Mistarcia, insanların, şeytanların ve tanrıların iç içe olduğu bir yer. Geçmişte, siyah ve gümüş kanatlı Bahamut bu yeri yok etm.
  2
   
  Shirogane no Ishi Argevollen
  İzlenme Sayısı: 4764
  Özet:
  Arandas Birleşik Krallık ve Ingelmia Ulusal Federesyon'u yıllardır savaşta. Durum Arandas'ın kuruluşundan beri içine girilmemiş Büy.
  4
   
  Sengoku Basara: Judge End
  İzlenme Sayısı: 3030
  Özet:
  Feodal lordların güç ve iktidar için kıyasıya mücadele ettiği bir dönemde, ülkenin dört bir yanından savaş naraları yükselmekte.
  1