Kayıt ol Şifremi Unuttum!
 

Profiliniz

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z 0-9.#

   
  Tamako Love Story
  İzlenme Sayısı: 7010
  Özet:
  "Herkes birbirini sever.".
  4
   
  Tytania
  İzlenme Sayısı: 21722
  Özet:
  İnsanoğlunun uzayın derinliklerine dağıldığı bir gelecekte, Titania ailesi galaksinin büyük kısmını elinde bulunduran dev bir imp.
  1
   
  Trinity Seven: 7-nin no Masho Tsukai
  İzlenme Sayısı: 30804
  Özet:
  Kasuga Arata'nın yaşadığı küçük kasabada hergün normal bir gün gibi geçiyordu;ancak Kara Güneşin olduğu gün herşey değişecek.
  7
   
  Tonari no Kaibutsu-kun
  İzlenme Sayısı: 40700
  Özet:
  Shizuku Mizutani, pek arkadaşı ve sosyal hayatı olmayan, sadece derslerini ve kariyerini düşünen, duygusuz yapıya sahip lise öğrencis.
  102
   
  Tari Tari
  İzlenme Sayısı: 11685
  Özet:
  Hikaye yetişkin sayılamayacak yaşta olan ama kendilerini artık çocuk olarak görmeyen beş Japon lise öğrencisini anlatıyor. Wakana.
  3
   
  Toradora!
  İzlenme Sayısı: 167618
  Özet:
  Lise ikinci sınıfa başlayan Ryuuji Takasu sevimli ve sıradan bir çocuk olmasına rağmen, belalı biriymiş gibi görünen bir yüzü old.
  3
   
  Tokyo Ghoul √A
  İzlenme Sayısı: 702754
  Özet:
  Tokyo Ghoul animesinin 2. sezonu Tokyo Ghoul √A adı ile devam etmektedir. Saçları beyazlayan Kaneki'nin kaldığı yerden devam eden .
  1
   
  Tokyo ESP
  İzlenme Sayısı: 23628
  Özet:
  Tokyo ESP, Hajime Segawa'nın manga serisinden düzenlenmiş animesidir. Tokyo'ya hükmetmek isteyen olağanüstü güçlere(ESP) sahip olan, .
  3
   
  Tokyo Ghoul
  İzlenme Sayısı: 405968
  Özet:
  Tokyo'da insanları yiyen gizemli hortlakların neden olduğu gerilim dolu bir korku hikayesi başlar. Bu gizemli hortlakların verdiği korku.
  3
   
  Tekken: Blood Vengeance
  İzlenme Sayısı: 3038
  Özet:
  Lise öğrencisi Ling Xiaoyu Kyoto Üniversitesi'nde okuyan Shin Kamiya hakkında bilgi toplamak için Anna Williams tarafından Kyoto Üniver.
  3
   
  Trigun
  İzlenme Sayısı: 13538
  Özet:
  Ezergeçer Vash, kellesi servet eden bir adamdır. Ama bu adamlar karşılaşan kişilerin sonunun pek de iyi olduğu söylenemez. Hep biriler.
  5
 • İlk
 • Önceki
 • 1
 • Sonraki
 • Son