Kayıt ol Şifremi Unuttum!
 

Anime Listesi

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z 0-9.#

   
  One-Punch Man
  İzlenme Sayısı: 88835
  Özet:
  Bu seri cansız duruşu, kel kafası ve de hiç de etkileyici olmayıp her tarafından sıradanlık fışkıran Saitama adındaki genç hakkı.
  3
   
  Haikyuu! Sezon 2
  İzlenme Sayısı: 48744
  Özet:
  Haikyuu! animesinin ikinci sezonudur..
  5
   
  Kangoku Gaken
  İzlenme Sayısı: 6602
  Özet:
  Katı akademik standartları ve daha da katı okul kuralları ile bilinen Hachimitsu Akademisi, bu yıl çok büyük bir değişiklik yapıyor.
  3
   
  Gangsta
  İzlenme Sayısı: 20181
  Özet:
  Ergastulum kasabasında, Twilight'lar adı verilen, geliştirilmiş hız ve kuvvete sahip korkulan bir grup insan bulunmaktadır. Kasaba, Paul.
  5
   
  Aoharu x Kikanjuu
  İzlenme Sayısı: 22276
  Özet:
  Hotaru, yalnız başına yeni bir daireye taşındığında, dairenin yakınında gizemli bir adam durmaktadır. Hotaru, komşu dairede yaşam.
  1
   
  Durarara!!x2 Ten
  İzlenme Sayısı: 9919
  Özet:
  Durarara!!'nın üçüncü sezonu ve Durarara!!x2 olarak çıkacak, Shou-Ten-Ketsu üçlüsünün ikincisidir..
  5
   
  Ore Monogatari
  İzlenme Sayısı: 28726
  Özet:
  Gouda Takeo, lise birinci sınıf öğrencisidir. (Tahmini olarak) ağırlığı 120 kg, boyu 2 metredir. Günlerini kızlar arasında süper .
  1
   
  1+2=Paradise
  İzlenme Sayısı: 8828
  Özet:
  Yuusuke kötü ruhların onu kadınların sonu olacağına dair uyardığı bir rüyadan uyanınca, gerçek hayatının rüyasından hiçbir f.
  5
   
  Tamako Love Story
  İzlenme Sayısı: 7006
  Özet:
  "Herkes birbirini sever.".
  4
   
  Junkers Come Here
  İzlenme Sayısı: 552
  Özet:
  Hiromi Nozawa, ailesi hem çok meşgul olan hem de eve nadiren uğrayan genç bir kızdır. En çok güvendiği dostu köpeği, Junkers`dır. .
  3
   
  God Eater
  İzlenme Sayısı: 10713
  Özet:
  Aynı ismi taşıyan Bandai Namco’nun “God Eater” isimli aksiyon PSP oyununun Anime uyarlaması. 2071 Japonya’sında geçen hikâyede, .
  4
   
  Black Lagoon
  İzlenme Sayısı: 13282
  Özet:
  Okajima Rokuro Japon iş adamlarının dolu olduğu bir şehirde, Japon bir iş adamıdır.Onun normal günü, patronun emirleriyle geçer.Ro.
  3
   
  BAR Kiraware Yasai
  İzlenme Sayısı: 4841
  Özet:
  Anime sanatçı Daisuke Kimura'nın aynı isimli; çocukların tiksindiği, herkesin yemeye ve koklamaya tereddüt ettiği sebzeleri konu alan.
  5
   
  Amefuri Kozou
  İzlenme Sayısı: 2450
  Özet:
  Bir çocuk terlik giyen yalnız ve küçük bir şemsiye hayaletiyle karşılaşır. Hayalete üç adet dileğini gerçekleştirmesi karşıl.
  21
   
  Yami Shibai
  İzlenme Sayısı: 3960
  Özet:
  Zengin Japon tarihinde önemli bir yere sahip olan hayalet hikayelerinin bir anlatıcı eşliğinde, resimli formatta anlatıldığı bir anim.
  5
   
  Owari no Seraph
  İzlenme Sayısı: 37327
  Özet:
  Bir gün, 13 yaş ve üstü bulaştığı herkesi öldüren, gizemli bir virüs Dünya'da belirdi. Aynı zamanda, vampirler dünyanın en kara.
  4
   
  Crying Freeman
  İzlenme Sayısı: 4822
  Özet:
  You Hinomura sıradan bir Japon çömlekçi iken Çin mafyasıyla yaptığı bir anlaşma tüm hayatını sonsuza kadar değiştirir.Yo 108 ej.
  4
   
  Element Hunters
  İzlenme Sayısı: 13019
  Özet:
  2029 yılında Akdeniz’de büyük miktarda kara parçası çöker. Oksijen, karbon, molibden ve kobalt elementleri yeryüzünden aniden kaybo.
  5
   
  K Project
  İzlenme Sayısı: 36539
  Özet:
  Ashinaka Lisesi eşsiz konumuyla ünlüdür: Tüm kampüs bir adanın üzerine kurulmuştur. Yashiro Isana, diğer adıyla Shiro yemeklerini o.
  4
   
  Dirty Pair
  İzlenme Sayısı: 16202
  Özet:
  Yüzlerce gezegende koloniler kurarak evrenin dört bir yanına dağılan insanoğlunun dertleri de yaşanan gelişmeler neticesinde artmışt.
  5