Kayıt ol Şifremi Unuttum!
 

Anime Listesi

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z 0-9.#

   
  Fate/Zero S1
  İzlenme Sayısı: 35936
  Özet:
  Fate/Stay Night'dan 10 yıl öncesini, yani Fuyuki Şehri'ndeki 4. Kutsal Kâse Savaşı'nı konu alır. Kutsal Kâse Savaşı, mucizeyi elde .
  3
   
  Devil Survivor 2
  İzlenme Sayısı: 23501
  Özet:
  Septentrionlar denilen gizemli işgalciler bir Pazar günü Japonya'ya saldırmaya başlarlar. Karşı koymak üzere kahramanlar, iblislerle b.
  5
   
  C: The Money of Soul and Possibility Contr
  İzlenme Sayısı: 1643
  Özet:
  Finansal çöküşten kurtarılan Japonya'nın halkına göre hayat şartlarının durumu ürkütücüdür ve işsizlik, suç, çaresizlik, in.
  4
   
  Cowboy Bebop
  İzlenme Sayısı: 48293
  Özet:
  Ödül Avcılarının güneş sisteminin tozunu attırdıkları uzak bir gelecek. Ödül Avcısı ikili Spike ve Jet hayatta kalmak için öd.
  2
   
  Claymore
  İzlenme Sayısı: 56129
  Özet:
  Bu dünyada insanlar Yoma adı verilen şeytani yaratıklarla yaşamak zorundadır. İnsnaların iç organlarıyla beslenen ve onların görü.
  12
   
  Blood Lad
  İzlenme Sayısı: 30167
  Özet:
  İblisler Dünyası'nda vampirlerin başı olan Staz'ın insan kanından çok Japon kültürüne daha alâkalıdır. Yanagi Fuyumi isimli gen.
  10
   
  Black Rock Shooter
  İzlenme Sayısı: 21092
  Özet:
  Sizin bildiğiniz bir dünya değil burası. Siyah, dar ceketiyle, parıl parıl çarpıcı mavi gözleriyle Black★Rock Shooter isimli b.
  5
   
  Berserk
  İzlenme Sayısı: 49680
  Özet:
  Ön safhalarda mücadele eden Guts'ı ve karizmatik aynı zamanda ölümcül genç Griffith'i kader bir araya getirdi. Eşsiz yeteneklere sahi.
  9
   
  Basquash!
  İzlenme Sayısı: 42448
  Özet:
  Earthdash gezegeni sakinleri teknolojik gelişmenin ay üzerinde yeşillendiği Mooneyes şehrine huşu içinde bakarlar. Earthdash'in yüzeyi.
  0
   
  Baka to Test to Shoukanjuu Ni
  İzlenme Sayısı: 19510
  Özet:
  Baka to Test to Shoukanjuu Ni, esprilerden ve komikliklerden ödün vermeden, Akihisa'nın maceralarını tam gazla bize aktarmaya devam etmek.
  0
   
  Baka to Test to Shoukanjuu
  İzlenme Sayısı: 21202
  Özet:
  "Baka" yani aptal lâkaplı Akihisa Yoshii'nin etrafında şekillenen hikâyede, Akihisa'nın okulu öğrencileri sınav sonuçlarına göre s.
  4
   
  Aoi Bungaku
  İzlenme Sayısı: 29906
  Özet:
  Japon edebiyatının altı klasiğinden oluşan seri, Osamu Dazai'nin "İnsanlığımı Yitirirken" ve "Koş, Melos"u, Natsume Soseki'nin "Kok.
  8
   
  Ao No Exorcist
  İzlenme Sayısı: 159028
  Özet:
  Bu dünya birbirinin tıpkı ama çok da aynı olmayan 2 boyuttan oluşur. İnsanların yaşadığı Assiah ve iblislerin hüküm sürdüğü .
  9
   
  Death Note
  İzlenme Sayısı: 376206
  Özet:
  Japonya'nın en başarılı öğrencilerinden Yagami Light(Raito), lise son sınıf öğrencisidir. Light, modern dünyanın suç işleyen ins.
  17
   
  Hunter X Hunter
  İzlenme Sayısı: 536652
  Özet:
  Gon Freecs, babasını bulabilmek ve onun gibi avcı olabilmek için Avcılık Sınavı'na girer. Burada Killua, Kurapika ve Leorio ile tanı.
  23
   
  Fairy Tail (2014)
  İzlenme Sayısı: 388250
  Özet:
  Lucy Heartfilla isimli genç bir kızın ülkenin en güçlü büyücü loncalarından biri olan Fairy Tail'e katılmasından sonraki macerala.
  0
   
  Fairy Tail
  İzlenme Sayısı: 507049
  Özet:
  Bir ateş büyücüsü olan Natsu, güçlü bir lonca olan Fairy Tail Loncası'nın üyesidir. Natsu, sadık dostu Happy ile birlikte babası .
  0
   
  Bleach
  İzlenme Sayısı: 927967
  Özet:
  Shinigami(Ölüm Meleği) Kuchiki Rukia, insanların dünyasına gelir ve amacı Karakura Şehri'ndeki insanları Hollow'lardan korumaktır. B.
  0
   
  Sword Art Online
  İzlenme Sayısı: 161687
  Özet:
  Yakın gelecekte insanların zihinleriyle oyundaki karakterlerini yönetebildikleri teknoloji "Nerve Gear" ortaya çıkar. Bir gün oyunun iç.
  0
   
  Shingeki No Kyojin
  İzlenme Sayısı: 291752
  Özet:
  Shingeki No Kyojin diğer adı Attack On Titans olan animede, dünyaya sebepsiz yere saldıran devler, insanlığı yok etmekte ve insanları .
  4