Kayıt ol Şifremi Unuttum!
 

Anime Listesi

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z 0-9.#

   
  Yamada-kun to 7-nin no Majo
  İzlenme Sayısı: 39977
  Özet:
  Lisenin problemli çocuğu ünvanını kazanmış Ryuu Yamada, Shiraishi Urara adında okulun hem güzel hem de başarılı kızıyla çarpı.
  4
   
  Etotama
  İzlenme Sayısı: 7807
  Özet:
  Nya-tan Çin burçları üyesi olmak isteyen Çin yıldız bilimi kedisidir. Kendisi saf, hafıza kaybından acı çeken ve bir üye olmak iç.
  3
   
  Zero No Tsukaima : Futatsuki no Kishi
  İzlenme Sayısı: 25488
  Özet:
  İkinci sezon, ilk sezonun bittiği yerden yani savaşın bitiminden sonra olanları anlatıyor. Saito, elindeki tek fırsatı değerlendirip .
  7
   
  Zero No Tsukaima
  İzlenme Sayısı: 27
  Özet:
  Halkeginia adında başka bir dünyada yaşayan, RaValli ailesinin kibirli, şirin ama büyü becerisi pek olmayan kızı Louise'i herkes “Lo.
  1
   
  Full Metal Panic!
  İzlenme Sayısı: 65671
  Özet:
  Gizli bir askeri teşkilat olan Mithril üyesi 17 yaşındaki Sousuke Sagara, KGB tarafından kaçırılma tehlikesi bulunan Kaname Chidori’n.
  1
   
  Rock Lee No Seishun Full Power Ninden
  İzlenme Sayısı: 0
  Özet:
  Naruto Shippuuden serisinin karakterlerinden Rock Lee'nin chibi hâlindeki komik maceralarını konu alan, mangadan uyarlama bir yapımdır..
  0
   
  Asu no Yoichi!
  İzlenme Sayısı: 0
  Özet:
  Kılıç ustası Yoichi, babasıyla birlikte dağlarda yaşayarak eğitimini tamamlamış ve şimdi de şehre gelmiştir. Fakat şehirde 4 gü.
  0
   
  Amnesia
  İzlenme Sayısı: 43448
  Özet:
  1 Ağustos sabahı, kadın kahramanımız kendine gelir ve geçmişine dair hiçbir şey hatırlayamadığını fark eder. Karşısına dikile.
  5
   
  High School DxD BorN
  İzlenme Sayısı: 106782
  Özet:
  Ichiei Ishibumi’nin Light Novel serisi olan High School DxD’nin 3.sezonudur..
  3
   
  Arslan Senki
  İzlenme Sayısı: 22408
  Özet:
  Hikâye, bir ihanet sonucunda düşman yönetimine geçen Pers İmparatorluğu’nun gerçek prensi, Prens Arslan etrafında döner. Pers İmpa.
  4
   
  Arata Kangatari
  İzlenme Sayısı: 24018
  Özet:
  Her 30 yıl da bir, Amawakuni tahtına Himeou ailesinden yeni bir prenses seçilir. Seçim zamanı tekrar gelmiştir fakat geçmişin aksine, .
  4
   
  UFO Princess Valkyrie
  İzlenme Sayısı: 3258
  Özet:
  Uzaydan gelen Ufo Prenses Valkyrie yanlışlıkla dünyaya düştüğü sırada Kazuto umutsuzca hamamdaki büyükbabasını korumaya çalış.
  0
   
  Tytania
  İzlenme Sayısı: 21691
  Özet:
  İnsanoğlunun uzayın derinliklerine dağıldığı bir gelecekte, Titania ailesi galaksinin büyük kısmını elinde bulunduran dev bir imp.
  1
   
  Trinity Seven: 7-nin no Masho Tsukai
  İzlenme Sayısı: 30787
  Özet:
  Kasuga Arata'nın yaşadığı küçük kasabada hergün normal bir gün gibi geçiyordu;ancak Kara Güneşin olduğu gün herşey değişecek.
  7
   
  Tonari no Kaibutsu-kun
  İzlenme Sayısı: 40648
  Özet:
  Shizuku Mizutani, pek arkadaşı ve sosyal hayatı olmayan, sadece derslerini ve kariyerini düşünen, duygusuz yapıya sahip lise öğrencis.
  102
   
  Tari Tari
  İzlenme Sayısı: 11668
  Özet:
  Hikaye yetişkin sayılamayacak yaşta olan ama kendilerini artık çocuk olarak görmeyen beş Japon lise öğrencisini anlatıyor. Wakana.
  3
   
  Steins;Gate: Soumei Eichi no Cognitive Com
  İzlenme Sayısı: 3168
  Özet:
  Steins Gate, özelleştirilmiş bir mikrodalga cihazıyla kendi geçmişlerine mesaj gönderebilen bir grup arkadaş hakkındadır. Pek çok f.
  3
   
  Ai Yori Aoshi
  İzlenme Sayısı: 0
  Özet:
  Kaoru Hanabishi, birgün üniversitede gezerken, yolunu kaybetmiş kimonolu bir kız görür. Kız birini aramaktadır ve Kaoru, onunla bu .
  3
   
  Ai Monogatari: 9 Love Stories
  İzlenme Sayısı: 0
  Özet:
  Ünlü şarkıları tema alan 9 Aşk Hikayesi. Bir erkek ilk aşkını hatırlar. Bir kadın, yıllar sonra futbol takım yıldızı ile karş.
  5
   
  D-Frag!
  İzlenme Sayısı: 0
  Özet:
  Kazama Kenji okulun serserilerindendir, bir gün o ve çetesi oyun kulubüne bulaşır. Kulüp üyeleri Chitose, Sakura, Minami ve Roka adınd.
  3