Kayıt ol Şifremi Unuttum!
 

Anime Listesi

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z 0-9.#

   
  Darker Than Black
  İzlenme Sayısı: 0
  Özet:
  10 yıl önce Tokyo’da, Hell's Gate (Cehennem Geçidi) denilen ve analiz edilemeyen tuhaf bir alan belirir. Aynı anda, paranormal güçlere .
  3
   
  Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor
  İzlenme Sayısı: 16144
  Özet:
  Tatsumiyajima, Japon denizinde dünyanın geri kalanında çok uzakta kalan ufak ve barışçıl bir adadır. Ada sakinleri hayatları boyunca.
  2
   
  Shinrei Tantei Yakumo
  İzlenme Sayısı: 3788
  Özet:
  Üniversite öğrencisi olan Saitou Yakumo farklı göz renklerine sahiptir. Kırmızı olan sol gözü kendisine ruhlarla konuşabilme yete.
  4
   
  Shadow Star Narutaru
  İzlenme Sayısı: 10606
  Özet:
  Tamai Shiina, büyük ailesinin yanında geçirdiği yaz tatili sırasında denizin altında garip görünüşlü bir yaratıkla karşılaş.
  4
   
  Saki
  İzlenme Sayısı: 15837
  Özet:
  Miyanaga Saki mahjong’dan hoşlanmayan bir birinci sınıf öğrencisidir. Çocukluğundan beri her yılbaşı hediyesi parasını ailesinin.
  3
   
  Saenai Heroine no Sodatekata
  İzlenme Sayısı: 3331
  Özet:
  Tomoya Aki, yarım zamanlı çalışan lise yaşındaki bir otakudur. Şansına, Megumi Kato adında şu ana kadar gördüğü en güzel kız .
  3
   
  Queens Blade III
  İzlenme Sayısı: 20871
  Özet:
  Queen Blade'den 30 yıl sonra Claudette kraliçe olur. İlk başta ülke yönetmek ona ağır gelsede sonradan işler yoluna girer. Ancak onun.
  2
   
  Rolling☆Girls
  İzlenme Sayısı: 3285
  Özet:
  Büyük Tokyo Savaşı'ndan 10 yıl sonra, Japonya'daki tüm iller farklı bağımsız uluslara ayrılmıştır. Her ulus "Mosa" denilen kahin.
  0
   
  Orenchi no Furo Jijou
  İzlenme Sayısı: 23018
  Özet:
  Tatsumi, tek başına yaşayan bir lise öğrencisidir. Ancak bir gün, Wakasa ismindeki yakışıklı bir deniz adamı, Tatsumi'nin küvetini.
  4
   
  Ookami Shoujo to Kuro Ouji
  İzlenme Sayısı: 42886
  Özet:
  Hikaye, erkek arkadaşı olmamasına rağmen arkadaşlarına romantik maceralarını anlatan 16 yaşındaki gururlu kız Erika Shinohara'nın .
  4
   
  Natsu no Arashi!
  İzlenme Sayısı: 17421
  Özet:
  Eski bir kasaba kahve dükkanında Hajime Yasaka adlı bir genç, kendinden büyük Sayoko "Arashi" Arashiyama adlı liseli bir kızla karşı.
  3
   
  Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Des
  İzlenme Sayısı: 33354
  Özet:
  Üç birbirinden ilginç güçleri olan sorunlu çocuklar Sakamaki Izayoi, Kudou Asuka ve Kasukabe You, bir gün esrarengiz Küçük Bahçe ad.
  5
   
  Maken-Ki!
  İzlenme Sayısı: 32448
  Özet:
  Eskiden kız okulu olan ama daha sonrasında karışık öğretime geçen Tenbi Gakuen'e kaydolan Ooyama Takeru sıradan görünüşüne rağm.
  4
   
  Magi - Sinbad no Bouken
  İzlenme Sayısı: 5872
  Özet:
  .
  4
   
  Koufuku Grafitti
  İzlenme Sayısı: 1408
  Özet:
  Seri, yalnız yaşayan ve yemek pişirmekten hoşlanan ortaokul öğrencisi olan Ryou’nun pişirdiği yemeklerle sayesinde yeni arkadaşlar k.
  3
   
  Kenzen Robo Daimidaler
  İzlenme Sayısı: 14248
  Özet:
  Bu komedi Madanbashi Kocuhi adında yüksek ero partikülleri, ki bu aynı zamanda robotik bir silah olan Daimidaler'in enerji kaynağı, olan.
  3
   
  Kantai Collection: KanColle
  İzlenme Sayısı: 5193
  Özet:
  Bu evrende , insanlık deniz üzerindeki kontrolünü kaybetmiştir.Denizi kontrolü altına alan bu tehdit ise derin deniz filosudur.Derin de.
  4
   
  Kaidan Restaurant
  İzlenme Sayısı: 3770
  Özet:
  Tv Asahi hazırlanan yeni animesini açıkladı; ''Kaidan Restaurant (Gerilim Restoranı).Her bölüm üç hikayeden yani animede'ki deyim ile.
  6
   
  Inou-Battle wa Nichijou-kei no Naka de
  İzlenme Sayısı: 20965
  Özet:
  Yarım yıl kadar önce, edebiyat kulübünün beş üyesi doğa üstü güçler elde ettiler. Bu güçleri kullanarak akıl almayacak büyük.
  3
   
  Infinite Stratos
  İzlenme Sayısı: 48623
  Özet:
  Infinite Stratos (IS) savaş ve çatışmaların önemli bir aracı haline gelmiş bir silahlandırılmış dış iskelet sistemidir. Erkekler.
  4